PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS

Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

AUTOMOBILIŲ NUOMA

Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

NUOMOJAMŲ AUTOMOBILIŲ DRAUDIMAS

Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Draudimas galioja tik Lietuvoje.
DRAUDŽIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 EUR bauda.

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.

SUGEDUS AUTOMOBILIUI

Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

PAPILDOMA ĮRANGA

Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliasias navigacijas, kėdutes vaikams.

  • Kėdutės vaikams – NEMOKAMAI.
  • GPS – NEMOKAMAI.

AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS

Automobilį galite rezervuoti tel. +37067740358, +37067740359, el. paštu mbautotekas@gmail.com, užpildžius rezervacijos formą tinklapyje. Būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.

ATSISKAITYMAS UŽ PASLAUGAS

Už automobilio nuomą ir kitas paslaugas galima atsiskaityti:

  • Pavedimu (Mokant pavedimu, jis turi būti atliktas iki nuomos pradžios);
  • Grynaisiais pinigais.

Už automobilio nuomą ir kitas paslaugas apmokama prieš arba Automobilio perdavimo Nuomininkui metu, nebent sąskaitoje – faktūroje nurodoma kitaip.

Nuomos sutartyje nurodytas asmuo yra mokėtojas ir pagrindinis vairuotojas.

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para (24 valandos).

KAINA

Lentelėse nurodytos automobilių nuomos kainos, galiojančios kelionėms tik Lietuvos teritorijoje. Kelionėms už Lietuvos ribų nuomos kaina gali didėti. MB „Autotekas“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti naujų, nepatvirtintų rezervacijų nuomos kainas.

NENUMATYTOS APLINKYBĖS

Kilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui sugedus, pakliuvus į eismo įvykį), MB „Autotekas“ pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, apie tai iš anksto informavusi klientą elektroniniu paštu arba telefonu.